Classificació 2015

A la llista següent podeu veure els tres primers classificats de cada categoria.

CATEGORIA ANY NAIXAMENT CLASSIFICACIÓ DORSAL NOM ESCOLA / EQUIP
VII 2004/2003 M 1r 42 Roberto David Cazacu ACIS-Artur Martorell
VII 2004/2003 M 2n 183 Alejandro Canton Torrent d’en Melis
VII 2004/2003 M 3r 123 Iker Fernández San Martín Antonio Machado
VIII 2004/2003 F 1r 154 Muriel Rodríguez Mas Pau Casals
VIII 2004/2003 F 2n 55 Duna Malet Armengol ACIS-Artur Martorell
VIII 2004/2003 F 3r 196 Raquel Villa ACIS-Artur Martorell
IX 2006/2005 M/F 1r 104 Aran Massana Rovira ACIS-Artur Martorell
IX 2006/2005 M/F 2n 71 Daniela Moral Cruces Club Atlétic Mollet
IX 2006/2005 M/F 3r 58 Victor Martínez Romero ACIS-Artur Martorell
X 2008/2007 M/F 1r 157 Guiem Obrador Bach ACIS-Artur Martorell
X 2008/2007 M/F 2n 65 Gerard López Burillo Torrent de Can Carabassa
X 2008/2007 M/F 3r 103 Nil Massana Rovira ACIS-Artur Martorell
XI 2009 M/F 1r 72 Martí Cantador Echeverria ACIS-Artur Martorell
XI 2009 M/F 2n 122 Aleix Nicolas Saenz ACIS-Artur Martorell
XI 2009 M/F 3r 31 Iago Brogna Ferreira ACIS-Artur Martorell
XII 2010 M/F 1r 66 Oriol López Burillo Torrent de Can Carabassa
XII 2010 M/F 2n 14 Héctor Moyano del Río Font d’en Fargas
XII 2010 M/F 3r 133 Nil Casado Cañete ACIS-Artur Martorell
XIII 2011 M/F 1r 25 Bernat Balaguer martínez Les Dominiques
XIII 2011 M/F 2n 64 Selena Lloveras Heredia CLB
XIII 2011 M/F 3r 156 Antonio Shiappacase Pasten ACIS-Artur Martorell
XIV 2013/2012 M/F 1r 165 Martí Pérez Egea ACIS-Artur Martorell
XIV 2013/2012 M/F 2n 144 Aina Figueres López Independent
XIV 2013/2012 M/F 3r 45 Agnés Mediavilla Arca ACIS-Artur Martorell
V 2002/2001 M 1r 185 Farid Albair ACIS-Artur Martorell
V 2002/2001 M 2n 106 Marcel Sesplugues Arteaga ACIS-Artur Martorell
V 2002/2001 M 3r 199 Axel Castro ACIS-Artur Martorell
VI 2002/2001 F 1r 194 Lidia Miguel Valero ACIS-Artur Martorell
VI 2002/2001 F 2n 161 Marina Ruiz Navas ACIS-Artur Martorell
VI 2002/2001 F 3r 198 Bricelly Miranda Medano ACIS-Artur Martorell
III 2000/1999 M 1r 109 Nil Crespo Peiró SUNION
III 2000/1999 M 2n
III 2000/1999 M 3r
IV 2000/1999 F 1r 155 Meritxell Ródriguez Mas Juan Brossa
IV 2000/1999 F 2n 195 Ana Expósito Gutierrez ACIS-Artur Martorell
IV 2000/1999 F 3r 210 Judit Miñarro ACIS-Artur Martorell
I 1998/1997 M 1r 29 Victor David García García Independent
I 1998/1997 M 2n 100 Marc Garcia Peiró Club Atletisme Sant Boi
I 1998/1997 M 3r
XV OPEN FEMENÍ 1r 20 Alina María Pruteano Avram Independent
XV OPEN FEMENÍ 2n 48 Mª Carmen Ramos ACIS-Artur Martorell
XV OPEN FEMENÍ 3r 147 Eva Jiménez Mata RUN TEAM
XVI OPEN MASCULÍ 1r 30 Jordi Monsalve Balanya FINISHER
XVI OPEN MASCULÍ 2n 38 Rubén Aguilar Martí RUNNER
XVI OPEN MASCULÍ 3r 69 Jose Manuel Yáñez Hernández Independent