Inscripcions 2017

Les inscripcions a través de la web ja s’han tancat. Aquells que no han pogut apuntar-se, ho podran fer el mateix dia de la cursa.

Junts entrenem somriures

DORSAL Categoria Cognoms Nom Escola Genere
1 XIII Turon Balaguer Marc ACIS Masculí
2 XV Turon Balaguer Mireia ACIS Femení
3 XIII Rubio Lepori Sam ACIS Masculí
4 XV Rubio Lepori Matilde ACIS Femení
5 XVII/XVIII Lepori Claudia ACIS Femení
6 XIII Romeu Labayen Bernat ACIS Masculí
7 XIII Cuadrado Chinchilla David Sant Lluís Masculí
8 IX/X Sesplugues Arteaga Quim ACIS Masculí
9 XVII/XVIII Martí Oltra Zulema Independent Femení
10 XI/XII Valencia Enriquez Marina Sant Gabriel Femení
11 XIII Aguirregomezkorta Orpinell Nora ACIS Femení
12 XV Aguirregomezkorta Orpinell Ibai ACIS Masculí
13 XVII/XVIII Aguirregomezkorta Madinabeltia Jon ACIS Masculí
14 VII/VIII Carbó Quim Fructuós Gelabert Masculí
15 IX/X Carbó Tània Fructuós Gelabert Femení
16 XVII/XVIII Carbó Xavier Fructuós Gelabert Masculí
17 XIII Dibok Djowe Jonas Campbell ACIS Masculí
18 XVII/XVIII Yáñez Hernández José Manuel Castillejos&Caceres RC Masculí
19 VII/VIII Nuñez de Prado Arquimbau Jan ACIS Masculí
20 IX/X Lloveras Heredia Marlon Clb Masculí
21 XIII Lloveras Heredia Selena Clb Femení
22 XVII/XVIII Duran Zafra David Pitucas Moda Malaga Masculí
23 XVII/XVIII Ramos Ruiz Mª. Carmen Runners Sant Adria Femení
24 XVI Parera Viaña Adrià ACIS Masculí
25 XVI García Plana Pau ACIS Masculí
26 XIV Contreras Lama Ingrid Sant Gabriel RIPOLLET Femení
27 IX/X Contreras Lama Izan Sant Gabriel RIPOLLET Femení
28 VII/VIII Contreras Lama Iris Sant Gabriel RIPOLLET Femení
29 XVII/XVIII Nuñez de Prado Pujol Xavier ACIS Masculí
30 IX/X Nuñez de Prado Arquimbau Ona ACIS Femení
31 XVI Pérez Martínez Kilian Independent Masculí
32 XVII/XVIII Martínez Montesinos Lucía Independent Femení
33 XVII/XVIII Pérez Martínez Daniel Independent Masculí
34 XI/XII Brogna Ferreira Iago ACIS Masculí
35 XVII/XVIII Ferreira García Maite ACIS Femení
36 IX/X Jiménez Cuesta Angel Scala Dei Masculí
37 XVII/XVIII Jiménez Aylagas Ismael ACIS Masculí
38 XVII/XVIII Morales Jurado Toni ACIS Masculí
39 XVII/XVIII Mediavilla Bordalejo Mauro ACIS Masculí
40 XVII/XVIII Arcas Ferré Marta ACIS Femení
41 IX/X Mediavilla Arcas Ignasi ACIS Masculí
42 XIV Mediavilla Arcas Agnés ACIS Femení
43 VII/VIII Rosell Díaz Nerea Club Atletisme Viladecans Femení
44 XVI García Plana Pau ACIS Masculí
45 XVII/XVIII Rodríguez Dono Alfonso UPC Masculí
46 XVII/XVIII Fernández Gamarra Elena ACIS Femení
47 VII/VIII Morales Jurado Daniela ACIS Femení
48 IX/X Morales Jurado Cloe ACIS Femení
49 XIII Morales Jurado Liam ACIS Masculí
50 XVII/XVIII De la Vega Blanch David Pels Fillet Masculí
51 XVII/XVIII Blanch Mariía Dolors Pel net Femení
52 XV De la Vega Fernandez Alex cursa Fillet Masculí
53 XIV Giner Vivancos Queralt Virolai Femení
54 XIV Albalat Martín Biel ACIS Masculí
55 XVII/XVIII Monsalve Balanya Jordi U.A.Barberà Masculí
56 VII/VIII Fernández Giménez Nerea ACIS Femení
57 IX/X Fernández Giménez Marc ACIS Masculí
58 XIV Hidalgo Herrera Gonzalo Club VAGO Masculí
59 XVI Hidalgo Herrera Gonzalo Independent Masculí
60 IX/X Obrador Bach Guiem ACIS Masculí
61 XI/XII Obrador Bach Pau ACIS Masculí
62 XVII/XVIII García García Víctor David Joventut Atlètica de Sabadell Masculí
63 XV Jammet Ravaud Liam ACIS Masculí
64 XIII Ruiz Dalmau Pablo Independent Masculí
65 XVI Ruiz Dalmau Nicolás Independent Masculí
66 XI/XII Moyano del Río Héctor Oriol Martorell Masculí
67 IX/X Moyano del Río Gisela Estel Guinardó Femení
68 XVII/XVIII Moyano Erik Independent Masculí
69 XVII/XVIII Díez López Zenón ACIS Masculí
70 VII/VIII Constanti Lavado Marc ACIS Masculí
71 IX/X Constanti Lavado Jan ACIS Masculí
72 XVII/XVIII Lavado Márquez Carol ACIS Femení
73 XIV Khiyari Sabater Maria ACIS Femení
74 XVI Alcaide Rosell Paula Independent Femení
75 IX/X Cebrián Martínez Daniela Mas Casanovas Femení
76 XVII/XVIII Sebastian Vilapua Laura ACIS Femení
77 IX/X Heredia Sebastian Sergio ACIS Masculí
78 XVII/XVIII García Bosh Jordi Independent Masculí
79 XV Cazacu Alex ACIS Masculí
80 V/VI Cazacu Roberto David ACIS Masculí
81 VII/VIII Bellabiod Seched Elsa Pau Casals Femení
82 XI/XII Bellabiod Seched Amaya Pau Casals Femení
83 XV Sigarroa Fernández Candela ACIS Femení
84 VII/VIII Ferreira Oller Zoe ACIS Femení
85 VII/VIII Bagà Busuttil Tàlia ACIS Femení
86 IX/X Bagà Busuttil Malena ACIS Femení
87 IX/X Carbó Castelló Alba ACIS Femení
88 XI/XII Sorroche Rosell Pau Martí i Pol Masculí
89 XIV Sorroche Rosell Jaume Martí i Pol Masculí
90 XVII/XVIII Sorroche Martín Francesc Martí i Pol Masculí
91 IX/X Feierstein Carles Mila ACIS Femení
92 V/VI Feierstein Carles Zoe ACIS Femení
93 VII/VIII Baroncea Popescu Sofia ACIS Femení
94 XI/XII Cantador Echeverria Martí ACIS Masculí
95 XVII/XVIII Cantador Pérez Adrià ACIS Masculí
96 XI/XII Amorós Higueras Xavier ACIS Masculí
97 XVI Amorós Higueras Marc ACIS Masculí
98 XVI Cerqueira Rodríguez Carla ACIS Femení
99 IX/X López Burillo Gerard Torrent de can carabassa Masculí
100 XI/XII López Burillo Oriol Torrent de can carabassa Masculí
101 XVII/XVIII Agulló Musons Aleu Independent Masculí
102 XIII Viader Romagosa Jofre ACIS Masculí
103 IX/X Viader Romagosa Octavi ACIS Masculí
104 XVII/XVIII Massana Molera Jordi ACIS Masculí
105 VII/VIII Massana Rovira Aran ACIS Masculí
106 IX/X Massana Rovira Nil ACIS Masculí
107 XVII/XVIII Montero Fernández Lorena Fun Runners Femení
108 XVII/XVIII Rodríguez Ovalle Luis Alberto Independent Masculí
109 IX/X Baquero Grijalbo Andoni Voramar Masculí
110 XI/XII Baquero Grijalbo Ander Voramar Masculí
111 IX/X Marré Pardo Júlia Kostka Femení
112 XI/XII Vila Egea Anna ACIS Femení
113 XVI Vila Egea Emma ACIS Femení
114 XVII/XVIII Vila Hosta Oriol ACIS Masculí
115 VII/VIII Linna Lacite Kluadija ACIS Femení
116 IX/X Javier Vega Maria José ACIS Femení
117 VII/VIII Sierra Gibert Ainara ACIS Femení
118 XVI Giner Vivancos Jordina Virolai Femení
119 XIII Escribano Cortes David La Florida Masculí
120 XV Escribano Cortes Daniel La Florida Masculí
121 IX/X Aspizua Arrate Oier ACIS Masculí
122 XI/XII Llagostera Saltor Eduard Kostka Masculí
123 V/VI Godoy Francisco Miguel ACIS Masculí
124 IX/X Cervera Garreta Clara Gravi Femení
125 XIII Llupià Puig Joana Independent Femení
126 XV Llupià Puig Aina Independent Femení
127 XV Llupià Puig Tomàs Independent Masculí
128 VII/VIII Cantador Echeverria Sara ACIS Femení
129 VII/VIII Pallarés Agud Ona ACIS Femení
130 V/VI Pallarés Agud Guillem ACIS Masculí
131 XI/XII Casado Sara ACIS Femení
132 XI/XII Casado Nil ACIS Masculí
133 V/VI Casado Daniel ACIS Masculí
134 XVI Martínez Romero Víctor ACIS Masculí
135 XI/XII Martínez Romero Mireia ACIS Femení
136 IX/X Nuñez de Prado Arquimbau Ona ACIS Femení
137 XVII/XVIII Crespo Cervera Eloi ACIS Masculí
138 V/VI Crespo Selma Blai ACIS Masculí
139 VII/VIII Crespo Selma Noa ACIS Femení
140 IX/X Crespo Selma Bruna ACIS Femení
141 XI/XII Suárez De Julian Vega Milagros Consarnau Femení
142 IX/X Ramón Ullan Alex ACIS Masculí
143 I/II Crespo Peiro Nil Sunion Masculí
144 V/VI de Cruz Sanchez Franc Independent Masculí
145 XVII/XVIII Rey Tomás Albert Independent Masculí
146 XIV Ponce Figueroa Martín Jovellanos Masculí
147 XVI Le fol Pérez Maya Escola del Mar Femení
148 XIV Ojeda Ventura Adrian Independent Masculí
149 XVI Hidalgo Herrera Martín Club VAGO Masculí
150 XI/XII González Lara Mar ACIS Femení
151 IX/X Barba Martínez Pau CA CALELLA Masculí
152 XVII/XVIII Cortés Eredia Joaquim Picornell Masculí
153 XVII/XVIII Torres Martín Juan Luís Picornell Masculí
154 XVII/XVIII Guerrero Díaz Daniel Independent Masculí
155 IX/X Fuentes Calvo Lucía ACIS Femení
156 XI/XII Fuentes Calvo Gisela ACIS Femení
157 XIV Legrand Pardo Valentín Club VAGO Masculí
158 V/VI Garrofe Pascual Bernat ACIS Masculí
159 XI/XII Bundó Noró Jordi Kostka Masculí
160 XIV Bundó Noró Carles Kostka Masculí
161 XIV Ramírez González Daniel Independent Masculí
162 XVII/XVIII Bach Faig Anna ACIS Femení
163 XI/XII Moreno Ortiz Gerard Kostka Masculí
164 XI/XII Domènech Damià Kostka Masculí
165 XV Domènech Ada Kostka Femení
166 V/VI Embalo Oliva Arnau Barcelona Atletisme Masculí
167 XI/XII Santacreu Casas Júlia Kostka Femení
168 IX/X Flavia Pittalis Sara ACIS Femení
169 XI/XII Esteban Madrigal Carlos Mare de Déu dels Ángels Masculí
170 XIV Esteban Madrigal Inés Mare de Déu dels Ángels Femení
171 VII/VIII Lechuga Frouin Enya Fundació Llor Femení
172 XI/XII Lechuga Frouin Eric Fundació Llor Masculí
173 I/II Macalupú Segalés Joan ACIS Masculí
174 IX/X Hazem Soler Sara ACIS Femení
175 XVII/XVIII Barba Moral Fran Independent Masculí
176 XI/XII Cervantes Condumis Liam ACIS Masculí
177 V/VI Cervantes Condumis Liz ACIS Femení
178 V/VI Martínez Duran Isabel Independent Femení
179 IX/X Capitán Ríos Pol ACIS Masculí
180 VII/VIII Capitán Ríos Max ACIS Masculí
181 XVII/XVIII Capitán Masdeu Sergi ACIS Masculí
182 XV Martínez Oller Enzo Independent Masculí
183 V/VI Pérez Tarrida Elena ACIS Femení
184 IX/X Guerrero Garcés Leyre ACIS Femení
185 VII/VIII Ruiz Zaporta Iker ACIS Masculí
186 XV Ruiz Zaporta Sara ACIS Femení
187 XI/XII Nicolas Saenz Aleix ACIS Masculí
188 XI/XII Salamé Lluch Martí ACIS Masculí
189 III/IV Miguel Valero Lydia ACIS Femení
190 XV Quintana Nuñez Maximiliano ACIS Masculí
191 III/IV Navarro Toni ACIS Masculí
192 III/IV Santeli Cerrato Yessica ACIS Femení
193 V/VI Santeli Cerrato Yefry ACIS Masculí
194 IX/X Medina Marc ACIS Masculí
195 XVII/XVIII Saiz Díez Ángel Independent Masculí
196 IX/X Dolz Boada Albert ACIS Masculí
197 IX/X Dolz Boada Marina ACIS Femení
198 IX/X Alvarez Lara Alba ACIS Femení
199 V/VI Escarmena Cortes Noelia ACIS Femení
200 XIII Stracker Evangeline ACIS Femení
201 XIV Stracker Logan ACIS Masculí